• Matura 2020

 

Wynajem pomieszczeń i sal wykładowych

Siedziba Centrum Edukacji Nowodworska BIRET znajduje się przy ulicy Nowodworskiej 30. Łatwe dojście ze Starego Miasta, poprzez Nowy Rynek (schodami koło sądów na Wałach Jagiellońskich) sprawia, że w ciągu paru minut po wizycie na "ciasteczku u Sowy" można szybko dotrzeć do siedziby BIRETu. Natomiast zmotoryzowani nasi klienci doceniają z pewnością brak opłat parkingowych na miejscach postojowych ul. Nowodworskiej.


Oferujemy do wynajęcia dwie sale, w których można dowolnie dostosować ustawienia krzeseł i stołów, w zależności od własnych potrzeb i upodobań.  Cena wynajmu pojedynczej sali wynosi 40 zł brutto za godzinę. Istniej możliwość wynajmu całodniowego po indywidualnych ustaleniach.

Sala Konferencyjna 

Sala ta może maksymalnie pomieścić 18 osób. Pomieszczenie posiada profesjonalne wyposażenie wspomagające szkolenia: suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), sprzęt audio, dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Gabinet francuski

Gabinet maksymalnie pomieści 8 osób. Pomieszczenie wyposażone jest w suchościeralną tablicę magnetyczną, rzutnik (przenośny), dostęp do Internetu bezprzewodowego. Duże okna gwarantują dostęp do światła naturalnego, wygodna czteroosobowa kanapa, stolik kawowy oraz prawie 100-letni piec kaflowy zapewniają domowy klimat.

Gabinet francuski
Sala w stylu francuskim posiada swój niepowtarzalny urok. Jest ona utrzymana w tonacji stonowanych szarości, bieli i czerni.  Powierzchnia 20m2, zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkania biznesowego, kameralnego szkolenia, czy indywidualnego spotkania z klientem. 

Sala rekreacyjna
Dodatkowo do dyspozycji klientów nieodpłatnie udostępnione jest pomieszczenie rekreacyjne oraz toaleta. Pokój rekreacyjny wyposażony jest w czajniki bezprzewodowe, kuchenkę mikrofalową oraz komplet naczyń.

 

Zajęcia i spotkania w sali wykładowej - galeria zdjęćSprawdź ważne terminy

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Odwiedziny

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

  • EDUKACJI_LOGO_200.png