• Matura 2020

WAKACYJNA PRZYGODA 2019 Z JĘZYKAMI OBCYMI W BIRECIE

Uwaga! Zapisy na OSTATNI turnus wakacyjny trwają do 17 sierpnia 2019 roku

Dzieci w wieku od 6 do 13 lat zapraszamy na ostatnią wakacyjną przygodę z językami obcymi. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe od poniedziałku do piątku od 9:30 do 13:30. Proponujemy ostatni turnus: III turnus: 19.08 - 23.08.2019 r. (trwają zapisy na turnus do 17 sierpnia 2019 roku)

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszego turnusu 01.07 - 05.07.2019 r. "Wakacyjnej Przygody 2019 z językami obcymi"

Pierwszy dzień Wakacyjnej Przygody... już za nami. W dobrych humorach i z uśmiechem na twarzy bawiliśmy się ćwicząc znajomość języka angielskiego i francuskiego. Przygotowywaliśmy "fruit smoothie" oraz "Dinosaur juice". Bawiliśmy się w ogrodzie i nazwaliśmy rosnące tam owoce i warzywa.

W kolejny dzień minął pod hasłem "Budujemy robota". Powtarzamy słownictwo z zakresu części ciała oraz kolory, a dodatkowo dajemy upust dziecięcej kreatywności i wyobraźni.

W kolejnym dniu Wakacyjnej Przygody z Językami obcymi oglądaliśmy Little Red Riding Good (Czerwonego Kapturka) i tworzyliśmy własne koszyczki ze smakołykami dla babci. Ćwiczyliśmy w parach zadawanie pytań o zawartość koszyczka. Rozmowy o naszych ulubionych bajkach i książkach przyczyniły się do wykonania zakładek do książek. Każde dziecko miało własną wizję I pomysł na niepowtarzalną zakładkę origami.

Dzień 4: dziś tematem przewodnim była Francja i język francuski. Dzieci uczyły się jak odnaleźć Francję i Polskę na mapie Europy. Wysłuchały Marsylianki, poznały zabytki Paryża. Rozmawiały o tym, jak rozumieją dewizę "Wolność, równość, braterstwo". A ponieważ energia rozpiera naszych podopiecznych to nie obyło się bez meczu piłki nożnej w ogrodzie.

Za nami drugi turnus wspaniałej wakacyjna przygoda w Birecie z niesamowicie kreatywnymi kursantkami.

Tematem przewodnim turnusu było tworzenie własnych wakacyjnych jardins secrets, a oprócz tego każdy dzień był tematyczny i odkrywał kulturę Francji. Podróżowaliśmy od morza przez lasy i doliny aż do gór - oczywiście na niby.

W kolejnym dniu tematem przewodnim była LAWENDA - jeden z symboli Francji. Na zajęciach oglądaliśmy, dotykaliśmy i wąchaliśmy suszoną lawendę, a następnie stworzyliśmy wspaniałą SÓL DO KĄPIELI. W ten sposób przygotowywaliśmy petit cadeau dla Mam. Nasze kursantki wykonały petit cadeau także dla Tatusiów w postaci pięknie ręcznie ozdobionej torebki wypełnionej chrupiącymi słodkościami.

Podczas tygodniowej, wakacyjnej przygody w Birecie, dzieci miały okazję zapoznać się ze słownictwem z dziedziny podróży i środków transportu, świata zwierząt i roślin żyjących w naszych zaczarowanych ogrodach; powtarzały też słownictwo już znane z rocznego kursu języka francuskiego (liczebniki, dni tygodnia, kolory, pogoda...)
Zwieńczeniem kreatywnych działań  było wykonanie ramki na zdjęcie z wakacji, bo czym byłyby wakacje bez wspomnień? Nasze wspomnienia uwieczniliśmy na fotorelacji, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Wakacyjna przygoda 2019 z językami obcymi to nauka języka angielskiego poprzez gry i zabawy dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. To także rozwijanie ciekawości świata, nauka piosenek, zajęcia kreatywno-artystyczne (w tym origami). Na naszych spotkaniach dzieci uczestniczą w quizach, poznają ciekawostki z różnych dziedzin życia oraz maja możliwość nauki podstaw języka francuskiego. Dobra zabawa i humor towarzyszą Wakacyjnej przygodzie. Część zajęć odbywa się w namiocie firmowym na terenie ogrodu oczywiście jeśli warunki pogodowe na to pozwolą.

W czasie turnusów uczestnicy

wzbogacają swoje słownictwo językowe (angielski, francuski),

wykonują własne prace techniką origami,

mają możliwość wykorzystania przyległych do BIRET terenów zielonych - ogrodu

Spędzają miło i bezpiecznie wakacyjny czas pod fachową opieką!

Koszt jednego turnusu to tylko 250 zł za 20 godzin zabawy i nauki jednego dziecka.

W jednym turnusie może uczestniczyć maksymalnie 10-15 uczestników. Liczba uczestników w turnusie uzależniona jest od ich wieku. Dzieci w czasie WAKACYJNEJ PRZYGODY są ubezpieczone od NW. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania turnusów jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników.

ZAPISY:

telefonicznie +48 509 985 427
poprzez wiadomość na facebook

Sprawdź ważne terminy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

• EDUKACJI_LOGO_200.png